Krótko powiedzieć o NAS, to rzecz jest wręcz niemożliwa. My to jak rzeka nad którą żyjemy, która przynosi ze sobą nowe dusze i natchnienia. Bierzemy to co daje prąd współczesnego świata i wplatamy w znane i lubiane legendy. Chcemy pokazać światu co lubimy, nasze pasje i możliwości jakie niesie technologia. Wierzymy, że stare i nowe może stać obok siebie żyjąc w harmonii, wzajemnie się uzupełniając.

 

Romek – wszyscy go lajkują bo wiadomo że Romki to fajne chłopaki. Dużo pracuje, mówi mało. Detektor nowych technologii. Pasjonat rozszerzonej rzeczywistości. Ma zasady i kodeks moralny samuraja. Przeciętnemu człowiekowi potrzeba tlenu by żyć, Romek do tego potrzebuje ciastek i czekolady.

 

Agnieszka – dużo mówi, bo lubi. Do tego stopnia lubi klimat biblioteki, że postanowiła adoptować rodzinę bezdomnych moli książkowych. Człowiek kameleon. Potrafi z każdym ubić interes. Lubi słowo pisane i mówione. Biada ludzkości gdy Agnieszka się nudzi.

 

Eliasz – na pierwszy rzut oka nie widać ale bardzo kulturalny i grzeczny człowiek. Mężczyzna pracujący żadnej pracy się nie boi. Jak pomyśli tak zrobi a jak zrobi … to ma to ręce i nogi a czasem nawet po dwie ręce i dwie nogi. Krótko mówiąc Profesjonalny udawacz tworów ożywionych i nie.

 …. a nasze miny to efekt kwaśniej cytryny

Inne ważne osoby – bo wiadomo, że do wypieku chleba nie tylko piekarza potrzeba. Musi być ktoś kto policzy, przeczyta, przywiezie, odwiezie a czasem i otuchy da gdy zagubią się siły, chęci i wszelkie moce.